Słuchamy ludzi. Rozumiemy ich. Odkrywamy gdzie chcą się znaleźć i... pomagamy im tam dotrzeć.

Doświadczenie, jakich mało...

Dwie dekady doskonalenia naszej profesji jako BWP Group pozwoliły nam osiągnąć bezkonkurencyjny poziom wiedzy i doświadczenia w świecie retail marektingu. Połączenie tych elementów z doskonałym rozeznaniem w postawach konsumenckich i znajomością trendów marketingowych zapewnia maksymalny zwrot z inwestycji.

Zintegrowane podejście

W początkowej fazie każdego projektu nasi specjaliści z poszczególnych działów wymieniają się swoim doświadczeniem i wiedzą, aby opracować odpowiednią strategię i zaplanować jej realizację. Przez cały czas trwania kampanii współpracują ze sobą, aby dostarczyć idealne rozwiązania i oszacować efekty. To prawdziwie wielowymiarowe podejście.

Przyciąganie konsumentów

Wyróżnienie się na tle konkurencji jest dziś niezwykle istotne dla centrów handlowych. Tworzenie atrakcyjnych, efektywnych kampanii oraz pozytywnych wrażeń konsumentów, które ich przyciągną, zapewnią lojalność i zwiększą dochody ze sprzedaży, to umiejętność, którą opanowaliśmy do perfekcji.

Budowanie relacji

W naszych działaniach skupiamy się na trzech kluczowych elementach: klient, najemca i właściciel. Budujemy relacje ze wszystkimi trzema stronami dzieląc się doświadczeniem i wiedzą tak, aby zmaksymalizować szanse na osiągnięcie idealnego dla wszystkich rozwiązania. BWP Group specjalizuje się w tworzeniu trwałych relacji zarówno dzięki atrakcyjnym kampaniom konsumenckim, jak i realizacji celów biznesowych.

Dialog

Jest tylko jedna rzecz gorsza niż to, że o nas mówią, a mianowicie, gdy nie mówią o nas wcale. Twarzą w twarz, w Internecie, w mediach społecznościowych, czy w prasie – mamy wiedzę i umiejętności, aby skutecznie nawiązać rozmowę i sprawić, że o Twojej marce będzie się mówić.

Media społecznościowe

Siła oddziaływania mediów społecznościowych jest niepodważalna i nieustanie ewoluuje, dlatego skuteczne działanie na tym obszarze wymaga umiejętności i doświadczenia. W BWP Group posiadamy zespół guru mediów społecznościowych, którzy śledząc najnowsze trendy potrafią wzmocnić zainteresowanie marką czy kampanią.

Ocena efektywności

Najważniejszy jest rezultat – zapewnianie ponadprzeciętnego zwrotu z inwestycji marketingowej jest częścią filozofii BWP Group. Zatrudniamy wybitne analityczne umysły i dokładnie analizujemy wyniki każdej kampanii, promocji czy wydarzenia, aby sporządzić kompleksowe analizy. Footfall, aktywność najemców, zaangażowanie klientów, liczba wyświetleń i kliknięć, wartość PR – wszystko to wpływa na wyniki działań marketingowych.

BWP Group tworzy, wprowadza, zarządza i ocenia każdy aspekt kampanii marketingowej B2B i B2C stosując rozwiązania dopasowane do celów projektu, wymagań klienta i budżetu.

Wierzymy, że strategie, które budują prawdziwą i trwałą lojalność biorą się ze zrozumienia charakteru miejskich środowisk konsumenckich i ich motywacji zakupowych, bardziej niż z zasobności ich indywidualnych portfeli.

Nasza oferta:

Jako Twój dział marketingu:

Planowanie marki
Zintegrowana strategia
Koncepcje i ich realizacja

Taktyczne kampanie
Wsparcie najemców
Badania
Ukierunkowanie na wynik

Kompleksowa obsługa

Zarządzanie drukiem
Planowanie mediów
Współpraca z dostawcami
Wsparcie w terenie

Współpraca z mediami
Lokalne relacje
Ocena efektywności

BWP Polska
Atrium Intl. Business Centre
Al. Jana Pawła II 23 00-854
Warszawa

Przekraczamy granice

Nasze podejście, choć globalne w zakresie strategii, zostało zbudowane by tworzyć kampanie odpowiadające lokalnym uwarunkowaniom. Poczynając od rynku brytyjskiego przez ostatnie 20 lat zdobyliśmy licznych klientów z branży retail w całej Europie, m.in. w Niemczech, Włoszech, Szwecji, Francji, Hiszpanii, Czechach, Słowacji, na Ukrainie… i na tym nie koniec.

W BWP Group planujemy strategie, prowadzimy projekty kreatywne i współpracujemy z lokalnymi partnerami rozumiejąc ich zachowania i pozycję na rynku lokalnym, relacje z dostawcami oraz zasoby materialne. Utrzymujemy kontakt z lokalnymi klientami poprzez codzienną komunikację i regularne sprawozdania.

Poland

Germany

Kierujemy się wyobraźnią. Myślimy strategicznie. Jesteśmy maniakami nowych technologii. Słuchamy ludzi i budujemy z nimi trwałe relacje.

Rafal Wisniewski

MD Poland

Richard Beasley

CEO & Co-founder